Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.


No 2020. gada 25. marta darbu sācis konsultatīvais tālrunis, kas īpaši izveidots uz krīzes laiku, lai sniegtu uzņēmējiem informāciju un konsultācijas par valsts atbalsta iespējām.

Uzņēmējus aicina sazināties ar LIAA pa tālruņa numuru 68803505 vai e-pastā [email protected], pēc iespējas precīzāk aprakstot situāciju, kurā uzņēmums atrodas un kāds atbalsts tam nepieciešams. Tālrunis par atbalsta iespējām strādā katru darba dienu no plkst. 8:30 līdz 17:00.


Maksimālai cilvēku aizsardzībai noteiktas prasības sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem ( Ministru kabineta 2020.gada 12.marta rīkojumā Nr.103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu") Plašāka informācija šeit:  https://www.em.gov.lv/lv/jaunumi/27630-maksimalai-cilveku-aizsardzibai-noteiktas-prasibas-sabiedriskas-edinasanas-uznemumiem




                                    


Valmieras Attīstības aģentūras                               

   Iformācija.

Ņemot vērā īpašos apstākļus Covid-19 vīrusa uzliesmojuma dēļ, Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību izveidojusi īpašu tiešsaistes vietni Valmieras un apkārtnes uzņēmēju atbalstam un ērtībām. Uzņēmēju atbalsta tiešsaistes vietne pieejama saitē http://developvalmiera.lv/covid-19/ .

Saitē atradīsiet šādas iespējas:
Aktuālā informācija un atbalsta iespējas
Vietnē lasāmas jaunākās ziņas, pieejams apkopojums par valsts atbalstu un Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu uzņēmējiem, kā arī vienuviet ievietota informācija par citiem noderīgiem informācijas resursiem. Sadaļa "Biežāk uzdotie jautājumi" sniedz praktiskus ieteikumus un atbildes uz jautājumiem, kas rodas uzņēmējiem un darba devējiem, organizējot ikdienas darbu sociālās distancēšanās, pašizolācijas un karantīnas apstākļos.

Problēmas un risinājuma pieteikuma forma
Lai dotu iespēju uzņēmējiem uzdot jautājumus, informēt par problēmām un sniegt priekšlikumus vēl veiksmīgākam uzņēmēju atbalstam, izveidota vienkārša pieteikuma forma. Uzņēmēji un darba devēji aicināti droši izmantot šo risinājumu jebkādu ar Covid-19 krīzi saistītu jautājumu gadījumā! Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras Attīstības aģentūru ātri reaģēs, iespēju robežās risinās un atbildēs uz iesūtītajiem pieteikumiem (4 līdz 8 darba stundu laikā).

Konsultēšanās
Papildus iepriekš minētajiem risinājumiem uzņēmējiem un darba devējiem pieejamas arī bezmaksas konsultācijas telefoniski un e-pastā. Jebkādu ar Covid-19 krīzi saistītu jautājumu gadījumā aicinām uzņēmējus un darba devējus zvanīt uz tālruņa numuru 26805200 vai rakstīt uz e-pastu [email protected] (kontaktpersona: Baiba Zvejniece, Valmieras Attīstības aģentūras uzņēmējdarbības vides attīstības vadītāja). Konsultācijas pieejamas darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.



0
Autortiesības © 2019 Beverīnas novada pašvaldība.

 .